WiertniczeWiertnicze1Wiertnicze2Wiertnicze4Wiertnicze5Wiertnicze6Wiertnicze7

Naszą siłą i najwyższą wartością są pracownicy. Jednym z naszych priorytetów jest dbałość o dobrą atmosferę pracy, sprzyjającą otwartej komunikacji i podnoszeniu kwalifikacji pracowników, dlatego do pracy w Spółce zapraszamy osoby, które nie tylko spełniają wymogi kompetencyjne na stanowisku, ale także są otwarte na współpracę oraz  wymianę wiedzy i doświadczeń.

Zależy nam na tym, żeby od pierwszych dni pracy każdy nowy pracownik poczuł się w firmie komfortowo i bezpiecznie, dlatego przykładamy dużą wagę do przygotowania procesu adaptacyjnego, w ramach którego nowy pracownik otrzymuje nie tylko niezbędny pakiet informacyjny, dotyczący działalności firmy, struktur organizacyjnych, obowiązującej kultury organizacyjnej, ale także odbywa wstępne szkolenia i spotkania z pozostałymi pracownikami. Od samego początku wprowadzamy rozwiązania umożliwiające szybkie zapoznanie się z obowiązkami oraz zasadami obowiązującymi w Spółce, w szczególności dotyczącymi bezpieczeństwa w pracy.

Firma oferuje atrakcyjny pakiet benefitów obejmujący kompleksowy plan opieki medycznej uwzględniający m.in. zniżki na opiekę stomatologiczną oraz opiekę medyczną dla rodzin. Zapewniamy ubezpieczenia w podróżach oraz ubezpieczenie NNW.