Zmiana firmy spółki z United Oilfield Services S.A. na UOS Drilling S.A.

Informujemy, że dnia 30 września 2019 r. Sąd zarejestrował zmianę firmy spółki z United Oilfield Services S.A. na UOS Drilling S.A.

UOS Drilling S.A. jest dynamicznie rozwijającą się firmą, która powstała z połączenia ponad 100 lat tradycji wiertniczych wniesionych przez G-Drilling S.A. z najnowszymi, najbardziej zaawansowanymi technologiami stosowanymi przez United Oilfield Services S.A.

Więcej...

United Oilfield Services S.A. łączy się z G-Drilling S.A.

Z dniem 1 lipca 2019 r. nastąpiło połączenie spółek United Oilfield Services S.A. (UOS), która od 2011 roku świadczy usługi związane z poszukiwaniem i udostępnianiem złóż gazu ziemnego i ropy naftowej oraz G-Drilling S.A. (dawniej PRWiG), najstarszej i najbardziej doświadczonej polskiej firmy wiertniczej w segmencie wierceń geotermalnych.

Więcej...

Zabieg szczelinowania numer 100 w historii UOS - Załazie 3

Dnia 31 Grudnia 2016 przeprowadzono pojedynczy zabieg szczelinowania w otworze Załazie 3 dla PGNiG. Prace na tym projekcie miały wydźwięk bardzo symboliczny gdyż był to zabieg numer 100 w historii firmy.

Więcej...

Baza United Oilfield Services w Łowiczu otwarta w obecności Premiera Donalda Tuska

3 sierpnia 2013 r. nastąpiło uroczyste otwarcie bazy logistyczno - magazynowej United Oilfield Services w Łowiczu. Budowa obiektu trwała 12 miesięcy. Inwestycja kosztowała prawie 39 milionów. Do końca roku zainwestowanych zostanie kolejnych 9,5 mln. Gościem specjalnym United Oilfield Services był Premier Donald Tusk.

Więcej...

United Oilfield Services wygrywa przetarg na wiercenia dla Lane Energy Poland

United Oilfield Services wygrał przetarg rozpisany przez Lane Energy Poland, na wykonanie wierceń w poszukiwaniu gazu z łupków w Polsce. Obie firmy podpisały umowę dotyczącą wykonania dwóch wierceń, z opcją na kolejne dwa, na koncesjach Lane Energy Poland, leżących w Basenie Bałtyckim. Prace mają zostać wykonane w czwartym kwartale 2013 r. i pierwszym półroczu 2014 r. 

Więcej...